Clariss - Halka Küpeli Kırımızı Kare Akrilik Kadın Küpe  - 1

Halka Küpeli Kırımızı Kare Akrilik Kadın Küpe

Clariss
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Halka Küpeli Kırımızı Kare Akrilik Kadın Küpe ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Stoktaki son ürünler
₺62,00
Vergiler toplamı

Açıklama

- Ürünlerin özelliklerini kaybetmeden daha uzun süre kullanılabilmesi için, parfüm, su, deterjan, dezenfektan gibi sıvı kimyasallardan uzak tutularak kullanılması tavsiye edilir. Dikkatli kullanımda kararma yapmaz.Su parfüm gibi etmenlere maruz kalmadığı sürece ürünlerimizde kararma, bozulma olmaz. Ayrıca teninizin bijuteri , kaplama ürünleri kullanmaya uygun olması gerekmektedir. (Bazı tenlerin karartma yaptığı unutulmamalıdır.)- Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle ..
Not: Bu ürün tedarikçi firma tarafından direkt adresinize gönderilmektedir.
Not: Bijuteri ürünlerimizde hijyen kuralları gereği iade kabul edilememektedir!...
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Halka Küpeli Kırımızı Kare Akrilik Kadın Küpe ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Ürün Detayları

Renk
Karışık
Cinsiyet
Unisex
Yaş Grubu
Genç
Beden
3
MDEB_BKP6465
1 Öğe

Yorumlar (0)

Yorum bulunamadı.

Taksit Seçenekleri

Erkek Yüzük

Miğfer Figürlü Ayarlanabilir Erkek Yüzük

Clariss
MDEB_EY424
₺53,01
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Miğfer Figürlü Ayarlanabilir Erkek Yüzük ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Bayan Bileklik

Kedi Tasarımlı Charm Bilezik

Moco
MDEB_BB3545
₺115,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Kedi Tasarımlı Charm Bilezik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Ürün favorilere eklendi

Sayfada gezinme verileriniz, sizlere daha iyi hizmet vermek, isteklerini daha iyi tespit etmek için depolanacaktır. Onaylıyor musunuz?