Clariss - Gümüş Renk Yıldız Model Zirkon Taşlı Kadın Küpe  - 1

Gümüş Renk Yıldız Model Zirkon Taşlı Kadın Küpe (MDEB_BKP6683)

Clariss
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Gümüş Renk Yıldız Model Zirkon Taşlı Kadın Küpe ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Stokta yok
₺53,01
Vergiler toplamı

Açıklama

- Ürün tipi metaldir.- Ürünlerin özelliklerini kaybetmeden daha uzun süre kullanılabilmesi için, parfüm, su, deterjan, dezenfektan gibi sıvı kimyasallardan uzak tutularak kullanılması tavsiye edilir. Dikkatli kullanımda kararma yapmaz.Su parfüm gibi etmenlere maruz kalmadığı sürece ürünlerimizde kararma, bozulma olmaz. Ayrıca teninizin bijuteri , kaplama ürünleri kullanmaya uygun olması gerekmektedir. (Bazı tenlerin karartma yaptığı unutulmamalıdır.)- Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle ..
Not: Bu ürün tedarikçi firma tarafından direkt adresinize gönderilmektedir.
Not: Bijuteri ürünlerimizde hijyen kuralları gereği iade kabul edilememektedir!...
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Gümüş Renk Yıldız Model Zirkon Taşlı Kadın Küpe ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Ürün Detayları

Renk
Gümüş
Cinsiyet
Unisex
Yaş Grubu
Genç
Beden
3
MDEB_BKP6683

Yorumlar (0)

Yorum bulunamadı.

Taksit Seçenekleri

Bayan Bileklik

Mavi Renkli Papatya Figürlü Charm Bileklik

Clariss
MDEB_BB4334
₺115,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Mavi Renkli Papatya Figürlü Charm Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Küpe

Gold Renk Taşlı Kadın Küpe

Clariss
MDEB_BKP6807
₺62,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Gold Renk Taşlı Kadın Küpe ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Ürün favorilere eklendi

Sayfada gezinme verileriniz, sizlere daha iyi hizmet vermek, isteklerini daha iyi tespit etmek için depolanacaktır. Onaylıyor musunuz?