Clariss - Çelik Gümüş Renk Taşlı Yılan Model Küpe  - 1

Çelik Gümüş Renk Taşlı Yılan Model Küpe

Clariss
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Çelik Gümüş Renk Taşlı Yılan Model Küpe ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Stokta yok
₺127,99
Vergiler toplamı

Açıklama

- Ürünlerin özelliklerini kaybetmeden daha uzun süre kullanılabilmesi için, parfüm, su, deterjan, dezenfektan gibi sıvı kimyasallardan uzak tutularak kullanılması tavsiye edilir. Dikkatli kullanımda kararma yapmaz.- Su parfüm gibi etmenlere maruz kalmadığı sürece ürünlerimizde kararma, bozulma olmaz. Ayrıca teninizin bijuteri , kaplama ürünleri kullanmaya uygun olması gerekmektedir. (Bazı tenlerin karartma yaptığı unutulmamalıdır.)- Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle 
Not: Bu ürün tedarikçi firma tarafından direkt adresinize gönderilmektedir.
Not: Bijuteri ürünlerimizde hijyen kuralları gereği iade kabul edilememektedir!...
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Çelik Gümüş Renk Taşlı Yılan Model Küpe ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Ürün Detayları

Renk
Gümüş
Cinsiyet
Unisex
Yaş Grubu
Genç
Beden
3
MDEB_BKP6234

Yorumlar (0)

Yorum bulunamadı.

Taksit Seçenekleri

Erkek Bileklik

Mor Çapraz İpli Siyah Renk Deri Erkek Bileklik

Moco
MDEB_EB2732-KS
₺33,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Mor Çapraz İpli Siyah Renk Deri Erkek Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Erkek Yüzük

Ayarlanabilir Azrail Figürlü Erkek Yüzük

Clariss
MDEB_EY517
₺68,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Ayarlanabilir Azrail Figürlü Erkek Yüzük ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Bayan Bileklik

Çelik Yusufçuk Model Charm Bilezik

Clariss
MDEB_BB4110
₺115,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Çelik Yusufçuk Model Charm Bilezik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Ürün favorilere eklendi

Sayfada gezinme verileriniz, sizlere daha iyi hizmet vermek, isteklerini daha iyi tespit etmek için depolanacaktır. Onaylıyor musunuz?