Clariss - Gökkuşağı Figür Gold Renk Halhal  - 1

Gökkuşağı Figür Gold Renk Halhal

Clariss
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Gökkuşağı Figür Gold Renk Halhal ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Stokta yok
₺51,00
Vergiler toplamı

Açıklama

- Ürün tipi 316L çeliktir kararmaz paslanmaz . -Ürünlerin özelliklerini kaybetmeden daha uzun süre kullanılabilmesi için, parfüm, su, deterjan, dezenfektan gibi sıvı kimyasallardan uzak tutularak kullanılması tavsiye edilir. Dikkatli kullanımda kararma yapmaz.- Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle…
Not: Bu ürün tedarikçi firma tarafından direkt adresinize gönderilmektedir.
Not: Bijuteri ürünlerimizde hijyen kuralları gereği iade kabul edilememektedir!...
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Gökkuşağı Figür Gold Renk Halhal ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Ürün Detayları

Renk
gold
Cinsiyet
Unisex
Yaş Grubu
Genç
MDEB_HH1455

Yorumlar (0)

Yorum bulunamadı.

Taksit Seçenekleri

Bayan Bileklik

Pembe Tavşan Figürlü Charm Bileklik

Clariss
MDEB_BB4345
₺115,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Pembe Tavşan Figürlü Charm Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Erkek Bileklik

Otantik Metal Boynuz Figürlü Erkek Bileklik

Clariss
MDEB_EB3300
₺80,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Otantik Metal Boynuz Figürlü Erkek Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Erkek Bileklik

Siyah Beyaz Renkli Deri Bileklik

Moco
MDEB_EB3074
₺57,01
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Siyah Beyaz Renkli Deri Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Bayan Yüzük ve Kombinler

Gold Renk Metal Ayarlamalı Kadın Yüzük

Moco
MDEB_BYK1558
₺42,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Gold Renk Metal Ayarlamalı Kadın Yüzük ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Küpe

Gold Renk Kristal Taşlı Kadın Küpe

Clariss
MDEB_BKP6674
₺72,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Gold Renk Kristal Taşlı Kadın Küpe ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Ürün favorilere eklendi

Sayfada gezinme verileriniz, sizlere daha iyi hizmet vermek, isteklerini daha iyi tespit etmek için depolanacaktır. Onaylıyor musunuz?