Clariss - Çelik Silver Renk İnce Yılan Model Kolye  - 1

Çelik Silver Renk İnce Yılan Model Kolye

Clariss
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Çelik Silver Renk İnce Yılan Model Kolye ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
₺97,00
Vergiler toplamı

Açıklama

- Uzunluğu 65cm’dir.- Ürün tipi 316L çeliktir kararmaz paslanmaz .- Ürünlerin özelliklerini kaybetmeden daha uzun süre kullanılabilmesi için, parfüm, su, deterjan, dezenfektan gibi sıvı kimyasallardan uzak tutularak kullanılması tavsiye edilir. - Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle ..
Not: Bu ürün tedarikçi firma tarafından direkt adresinize gönderilmektedir.
Not: Bijuteri ürünlerimizde hijyen kuralları gereği iade kabul edilememektedir!...
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Çelik Silver Renk İnce Yılan Model Kolye ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Ürün Detayları

Renk
Silver
Cinsiyet
Erkek
Yaş Grubu
Genç
Beden
3
MDEB_ERK1220
23 Öğeler

Yorumlar (0)

Yorum bulunamadı.

Taksit Seçenekleri

Bayan Yüzük ve Kombinler

Ayarlamalı Gümüş Renk Metal Kare Model Yüzük

Clariss
MDEB_BYK2056
₺37,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Ayarlamalı Gümüş Renk Metal Kare Model Yüzük ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Küpe

Gümüş Renk Kare Model Kadın Küpe

Clariss
MDEB_BKP6798
₺51,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Gümüş Renk Kare Model Kadın Küpe ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Erkek Yüzük

Ok Figürlü Ayarlanabilir Yüzük

Clariss
MDEB_EY426
₺68,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Ok Figürlü Ayarlanabilir Yüzük ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Ürün favorilere eklendi

Sayfada gezinme verileriniz, sizlere daha iyi hizmet vermek, isteklerini daha iyi tespit etmek için depolanacaktır. Onaylıyor musunuz?