Clariss - Zümrüt Yeşili Deniz Kızı Model İstiridyeli Charm Bilezik  - 1

Zümrüt Yeşili Deniz Kızı Model İstiridyeli Charm Bilezik

Clariss
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Zümrüt Yeşili Deniz Kızı Model İstiridyeli Charm Bilezik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
₺115,00
Vergiler toplamı

Açıklama

- Taşı zirkondur.- Ürünlerin özelliklerini kaybetmeden daha uzun süre kullanılabilmesi için, parfüm, su, deterjan, dezenfektan gibi sıvı kimyasallardan uzak tutularak kullanılması tavsiye edilir. Dikkatli kullanımda kararma yapmaz.Su parfüm gibi etmenlere maruz kalmadığı sürece ürünlerimizde kararma, bozulma olmaz. Ayrıca teninizin bijuteri , kaplama ürünleri kullanmaya uygun olması gerekmektedir. (Bazı tenlerin karartma yaptığı unutulmamalıdır.)- Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle ..
Not: Bu ürün tedarikçi firma tarafından direkt adresinize gönderilmektedir.
Not: Bijuteri ürünlerimizde hijyen kuralları gereği iade kabul edilememektedir!...
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Zümrüt Yeşili Deniz Kızı Model İstiridyeli Charm Bilezik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Ürün Detayları

Renk
Yeşil
Cinsiyet
Kadın / Kız
Yaş Grubu
Genç
Beden
3
MDEB_BB4354
5 Öğeler

Yorumlar (0)

Yorum bulunamadı.

Taksit Seçenekleri

Erkek Yüzük

Ayarlamalı Ay Yıldız Tasarımlı Erkek Yüzük

Clariss
MDEB_EY304
₺55,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Ayarlamalı Ay Yıldız Tasarımlı Erkek Yüzük ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Telefon Aksesuarı

Deniz Yıldızı Detaylı Renkli Telefon Aksesuarı

Clariss
MDEB_TA1007
₺44,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Deniz Yıldızı Detaylı Renkli Telefon Aksesuarı ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Ürün favorilere eklendi

Sayfada gezinme verileriniz, sizlere daha iyi hizmet vermek, isteklerini daha iyi tespit etmek için depolanacaktır. Onaylıyor musunuz?