Clariss - Siyah Taş Balerin Figürlü Charm Bileklik  - 1

Siyah Taş Balerin Figürlü Charm Bileklik

Clariss
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Siyah Taş Balerin Figürlü Charm Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Stokta yok
₺110,00
Vergiler toplamı

Açıklama

- Ürünlerin özelliklerini kaybetmeden daha uzun süre kullanılabilmesi için, parfüm, su, deterjan, dezenfektan gibi sıvı kimyasallardan uzak tutularak kullanılması tavsiye edilir. Dikkatli kullanımda kararma yapmaz.- Su parfüm gibi etmenlere maruz kalmadığı sürece ürünlerimizde kararma, bozulma olmaz. Ayrıca teninizin bijuteri , kaplama ürünleri kullanmaya uygun olması gerekmektedir. (Bazı tenlerin karartma yaptığı unutulmamalıdır.)- Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle 
Not: Bu ürün tedarikçi firma tarafından direkt adresinize gönderilmektedir.
Not: Bijuteri ürünlerimizde hijyen kuralları gereği iade kabul edilememektedir!...
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Siyah Taş Balerin Figürlü Charm Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Ürün Detayları

Renk
Siyah
Cinsiyet
Kadın / Kız
Yaş Grubu
Genç
Beden
3
MDEB_BB4325

Yorumlar (0)

Yorum bulunamadı.

Taksit Seçenekleri

Bayan Bileklik

Çelik Gümüş Renk Roma Rakamlı Kelepçe Bilezik

Clariss
MDEB_BB4123
₺97,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Çelik Gümüş Renk Roma Rakamlı Kelepçe Bilezik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Bayan Bileklik

Çelik Gold Renk Çivi Model Bileklik

Clariss
MDEB_BB4321
₺119,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Çelik Gold Renk Çivi Model Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Bayan Yüzük ve Kombinler

Altın Renkli Ayarlamalı Kadın Yüzük

Moco
MDEB_BYK1511
₺37,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Altın Renkli Ayarlamalı Kadın Yüzük ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Ürün favorilere eklendi

Sayfada gezinme verileriniz, sizlere daha iyi hizmet vermek, isteklerini daha iyi tespit etmek için depolanacaktır. Onaylıyor musunuz?