Clariss - Kırmızı Zirkon Taşlı Kalp Detaylı Peri Model Charm Bilezik  - 1

Kırmızı Zirkon Taşlı Kalp Detaylı Peri Model Charm Bilezik

Clariss
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Kırmızı Zirkon Taşlı Kalp Detaylı Peri Model Charm Bilezik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
₺115,00
Vergiler toplamı

Açıklama

- Taşı zirkondur.- Ürünlerin özelliklerini kaybetmeden daha uzun süre kullanılabilmesi için, parfüm, su, deterjan, dezenfektan gibi sıvı kimyasallardan uzak tutularak kullanılması tavsiye edilir. Dikkatli kullanımda kararma yapmaz.Su parfüm gibi etmenlere maruz kalmadığı sürece ürünlerimizde kararma, bozulma olmaz. Ayrıca teninizin bijuteri , kaplama ürünleri kullanmaya uygun olması gerekmektedir. (Bazı tenlerin karartma yaptığı unutulmamalıdır.)- Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle ..
Not: Bu ürün tedarikçi firma tarafından direkt adresinize gönderilmektedir.
Not: Bijuteri ürünlerimizde hijyen kuralları gereği iade kabul edilememektedir!...
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Kırmızı Zirkon Taşlı Kalp Detaylı Peri Model Charm Bilezik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Ürün Detayları

Renk
Kırmızı
Cinsiyet
Kadın / Kız
Yaş Grubu
Genç
Beden
3
MDEB_BB4364
17 Öğeler

Yorumlar (0)

Yorum bulunamadı.

Taksit Seçenekleri

Clariss - Çelik Gold Renk Su Yolu Model Kelepçe Kadın Bileklik  - 1 Clariss - Çelik Gold Renk Su Yolu Model Kelepçe Kadın Bileklik  - 1 2
Stoktaki son ürünler
Bayan Bileklik

Çelik Gold Renk Su Yolu Model Kelepçe Kadın Bileklik

Clariss
MDEB_BB4682
₺170,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Çelik Gold Renk Su Yolu Model Kelepçe Kadın Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Erkek Yüzük

Ayarlanabilir Anka Kuşu Tasarımlı Erkek Yüzük

Clariss
MDEB_EY399
₺53,01
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Ayarlanabilir Anka Kuşu Tasarımlı Erkek Yüzük ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Küpe

Gümüş Renk Kare Model Kadın Küpe

Clariss
MDEB_BKP6798
₺51,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Gümüş Renk Kare Model Kadın Küpe ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Erkek Yüzük

Ayarlanabilir Jason Voorhees Maske Erkek Yüzük

Clariss
MDEB_EY359
₺68,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Ayarlanabilir Jason Voorhees Maske Erkek Yüzük ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Ürün favorilere eklendi

Sayfada gezinme verileriniz, sizlere daha iyi hizmet vermek, isteklerini daha iyi tespit etmek için depolanacaktır. Onaylıyor musunuz?