Clariss - Gold Renk Kelebek Ve Yonca Figür Çelik Kadın Bileklik  - 1

Gold Renk Kelebek Ve Yonca Figür Çelik Kadın Bileklik

Clariss
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Gold Renk Kelebek Ve Yonca Figür Çelik Kadın Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Stokta yok
₺157,00
Vergiler toplamı

Açıklama

-Ürünün çapı 60mm dir.- Ürün tipi 316L çeliktir kararmaz paslanmaz . -Ürünlerin özelliklerini kaybetmeden daha uzun süre kullanılabilmesi için, parfüm, su, deterjan, dezenfektan gibi sıvı kimyasallardan uzak tutularak kullanılması tavsiye edilir. Dikkatli kullanımda kararma yapmaz.- Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle…
Not: Bu ürün tedarikçi firma tarafından direkt adresinize gönderilmektedir.
Not: Bijuteri ürünlerimizde hijyen kuralları gereği iade kabul edilememektedir!...
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Gold Renk Kelebek Ve Yonca Figür Çelik Kadın Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Ürün Detayları

Renk
gold
Cinsiyet
Kadın / Kız
Yaş Grubu
Genç
Beden
3
MDEB_BB4509

Yorumlar (0)

Yorum bulunamadı.

Taksit Seçenekleri

Erkek Yüzük

Ayarlanabilir Yaprak Model Erkek Yüzük

Clariss
MDEB_EY341
₺57,01
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Ayarlanabilir Yaprak Model Erkek Yüzük ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Küpe

Beyaz Renk Taşlı Halka Model Kadın Küpe

Clariss
MDEB_BKP6791
₺58,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Beyaz Renk Taşlı Halka Model Kadın Küpe ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Erkek Bileklik

Metal Ay Yıldız Bordo Deri Erkek Bileklik

Clariss
MDEB_EB3404
₺46,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Metal Ay Yıldız Bordo Deri Erkek Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Ürün favorilere eklendi

Sayfada gezinme verileriniz, sizlere daha iyi hizmet vermek, isteklerini daha iyi tespit etmek için depolanacaktır. Onaylıyor musunuz?