Clariss - Çelik Rose Renk Cartier Bileklik  - 1

Çelik Rose Renk Cartier Bileklik

Clariss
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Çelik Rose Renk Cartier Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Stokta yok
₺117,00
Vergiler toplamı

Açıklama

- Ürün tipi çeliktir kararmaz paslanmaz .- Ürünlerin özelliklerini kaybetmeden daha uzun süre kullanılabilmesi için, parfüm, su, deterjan, dezenfektan gibi sıvı kimyasallardan uzak tutularak kullanılması tavsiye edilir. - Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle ..
Not: Bu ürün tedarikçi firma tarafından direkt adresinize gönderilmektedir.
Not: Bijuteri ürünlerimizde hijyen kuralları gereği iade kabul edilememektedir!...
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Çelik Rose Renk Cartier Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Ürün Detayları

Renk
Rose
Cinsiyet
Kadın / Kız
Yaş Grubu
Genç
Beden
3
MDEB_BB4118

Yorumlar (0)

Yorum bulunamadı.

Taksit Seçenekleri

Küpe

Gümüş Renk Su Yolu Kadın Küpe

Clariss
MDEB_BKP6783
₺61,95
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Gümüş Renk Su Yolu Kadın Küpe ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Küpe

Zirkon Taşlı Gümüş Renk Kadın Küpe

Clariss
MDEB_BKP6582
₺82,00
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Zirkon Taşlı Gümüş Renk Kadın Küpe ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Bayan Bileklik

Siyah Taş Balerin Figürlü Charm Bileklik

Clariss
MDEB_BB4325
₺154,38
Hızlı ve güvenli alışveriş yöntemimiz sayesinde Siyah Taş Balerin Figürlü Charm Bileklik ürünümüze 9 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz.
Ürün favorilere eklendi

Sayfada gezinme verileriniz, sizlere daha iyi hizmet vermek, isteklerini daha iyi tespit etmek için depolanacaktır. Onaylıyor musunuz?